Uitslag Jan van der Hoorn jeugd inline skate competitie Lisserbroek 28-04-2017

start
nr
Onderdeel: tijdrit 1 inline marathon Totaal plaats
voornaam achternaam tijd plaats tijd plaats plaats plaatsen wedstrijd
Pupillen 4 heren
68 Tygo Blom 35.20 1 56.42 1 1 3 1
Pupillen 3 dames
512 Bo Hoogvorst 28.07 1 44.20 1 1 3 1
101 Danique Verhoeve 29.06 2 47.48 2 2 6 2
311 Nymphe Visser 34.72 3 55.60 3 3 9 3
Pupillen 3 heren
221 Stan Graaf, de 26.84 1 41.92 1 1 3 1
66 Sven Kompier 27.20 2 44.48 2 2 6 2
79 Tijani Mehroumi, el 29.24 3 45.98 4 3 10 3
103 Lars Linssen 29.84 4 45.67 3 4 11 4
78 Kay Kuper 33.10 5 46.32 5 5 15 5
Pupillen 2 dames
317 Amber Meijden, van der 23.70 2 1:12.43 1 1 4 1
90 Juliette Berg, van den 23.58 1 1:16.17 2 2 5 2
7 Zhara Möllers 28.10 4 1:31.00 3 3 10 3
124 Tanne-Jo Koeleman 28.29 5 1:32.64 6 5 16 4
5 Merit Bruin, de 27.76 3 1:36.34 8 6 17 5
10 Wieke Eikelenboom 32.39 9 1:32.53 4 4 17 5
48 Florence Buitenhuis 28.56 6 1:32.59 5 8 19 7
117 Lieke Ooij, van 29.06 8 1:33.31 7 7 22 8
508 Juul Zwaan, van der 28.67 7 1:40.40 9 9 25 9
Pupillen 2 heren
212 Junior Blois, de 22.96 1 1:18.10 1 1 3 1
46 Sarp Visser 25.36 3 1:20.89 2 2 7 2
108 Kevin Roozendaal 24.53 2 1:21.65 3 3 8 3
214 Timo Valentijn 26.15 4 1:23.96 4 4 12 4
147 Niels Pennings 26.48 5 1:25.40 5 7 17 5
308 Markus Koeleman 26.65 6 1:26.00 6 5 17 5
104 Jesse Otter, den 28.95 9 1:28.14 7 6 22 7
29 Tiemen Haaring 27.18 8 1:29.21 8 8 24 8
69 Siem Sprenkeling 35.56 10 2:00.39 9 9 28 9
93 Aiden Verhoeve 26.84 7 VAL 10 DNS 116 10
Pupillen 1 dames
397 Angel Daleman 22.01 1 1:09.89 1 1 3 1
107 Laura Linssen 23.28 2 1:13.01 2 2 6 2
106 Noa Schaeffer 24.34 3 1:21.95 4 5 12 3
116 Brit Schaeffer 24.86 5 1:19.50 3 4 12 3
12 Feline Klink, van 24.45 4 1:26.23 7 3 14 5
105 Tessa Zegers 25.40 6 1:22.09 6 6 18 6
120 Joëlle Roos, de 26.10 7 1:21.99 5 7 19 7
6 Sarah Schoonen 29.04 8 1:27.24 8 8 24 8
41 Danique Buitenhuis 29.53 9 1:32.36 9 9 27 9
Pupillen 1 heren
96 Ward Dielissen 20.54 1 1:08.50 1 2 4 1
8 Ruben Verkerk 21.64 2 1:10.20 2 1 5 2
448 Tygo Kompier 22.86 4 1:12.24 3 3 10 3
95 Joes Deursen, van 22.58 3 1:13.06 5 4 12 4
4 Tim Zalm, van der 23.80 6 1:12.25 4 5 15 5
146 Maarten Pennings 23.72 5 1:15.68 6 7 18 6
1 Sven Duineveld 25.17 7 1:17.67 7 6 20 7
3 Mik Groot, de 25.28 8 1:20.64 8 8 24 8
7 Bas Bruijnis 30.24 9 1:40.37 9 9 27 9
kadetten dames
38 Rianne Stroombergen 21.54 1 1:06.17 1 1 3 1
57 Anouk Obdam 22.32 2 1:07.89 2 2 6 2
510 Nienke Haaring 23.28 3 1:07.90 3 3 9 3
2 Mendy Duineveld 23.59 4 1:12.72 4 4 12 4
kadetten heren
121 Julian Buitenhuis 22.20 1 1:09.70 1 2 4 1
11 Roy Bruijnis 22.75 2 1:09.98 2 1 5 2
32 Peter Vugt, van 23.10 3 1:10.39 3 3 9 3
89 Thijs Berg, van den 26.00 4 1:15.92 4 4 12 4
Junioren B dames
55 Mirthe Paul 21.96 1 1:07.56 1 1 3 1
Junioren A dames
114 Emma Schoonen 23.26 1 1:10.42 1 1 3 1