Een moment geduld aub.

Uitslag Jan van der Hoorn jeugd inline skate competitie Alphen a/d Rijn 10-07-2020

Pupillen 4 meisjes
Naam Startnr 500 meter Punten 1 Marathon Punten 3 Klassement
Roos Toonen 57 5:54,00 0,9 1 0,9 10,1
Pupillen 3 jongens
Naam Startnr 500 meter Punten 1 Marathon Punten 3 Klassement
Thijs Hartveld 93 1:17,21 0,9 1 0,9 10,1
Tom Hartveld 53 1:22,10 2 2 2 9
Vincent Meulmeester 60 1:24,50 3 3 3 8
Andy-Claus Zwaan 50 1:42,82 4 5 5 7
Twan Blom 55 1:44,09 5 4 4 7
Kasper Hogenboom 65 2:16,62 6 6 6 5
Pupillen 3 meisjes
Naam Startnr 500 meter Punten 1 Marathon Punten 3 Klassement
Tirza Stenneke 3 1:21,29 2 1 0,9 10,1
Isis van Etten 112 1:14,04 0,9 2 2 10,1
Fiene ten Hake 54 1:23,24 3 3 3 8
Tessa Bos 42 1:28,87 4 4 4 7
Fenne Vissenberg 43 1:35,20 6 6 6 6
Ylke Steenks 75 1:38,95 7 5 5 6
Benthe de Bruijn 2 1:34,39 5 10 10 4
Hélène Hoenen 58 1:47,61 8 7 7 4
Rilana Botros 32 1:50,20 9 9 9 2
Mayra-Melanie Zwaan 89 2:02,76 10 8 8 2
Pupillen 2 jongens
Naam Startnr 900 meter Punten 1 Marathon Punten 3 Klassement
Tygo Blom 37 1:54,61 0,9 2 2 10,1
Jort van Diemen 166 1:55,17 2 1 0,9 10,1
Wisley Wilke de Souza 63 2:01,53 3 4 4 8
Stijn Vergeer 48 2:02,184 4 3 3 8
Lyam van der Neut 10 2:17,78 5 5 5 6
Devin Hoogkamer 66 2:52,51 6 6 6 5
Pupillen 2 meisjes
Naam Startnr 900 meter Punten 1 Marathon Punten 3 Klassement
Esmee van Randeraat 84 1:47,75 0,9 1 0,9 10,1
Fleur Hartveld 96 1:49,42 2 2 2 9
Elin Lamain 71 1:57,46 3 3 3 8
Roos Bos 59 2:05,36 4 5 5 7
Melanie Ooms 76 2:11,72 5 4 4 7
Fay Barendse 36 2:12,78 6 7 7 5
Roos Siere 38 2:13,21 7 6 6 5
Lara van Kleef 7 2:16,61 8 10 10 3
Liese van der Laan 168 2:17,14 9 9 9 3
Rinske Hogenboom 52 2:18,29 10 8 8 3
Anna Meulmeester 62 2:36,09 11 13 13 1
Nieke de Louwere 29 2:39,93 12 12 12 1
Lisa Meeuwissen 77 2:47,01 13 11 11 1
Lorena Botros 79 2:51,04 14 14 14 1
Maud Kuipers 77 3:14,29 15 15 15 1
Pupillen 1 jongens
Naam Startnr 900 meter Punten 1 Marathon Punten 3 Klassement
Noah Epping 404 1:39.90 0,9 1 0,9 10,1
Sven Kompier 21 1:41.28 2 2 2 9
Jim Hartveld 524 1:44.40 3 3 3 8
Kay Kuper 78 2:00.76 4 4 4 7
David Stenneke 80 2:02.50 5 5 5 6
Tom de Louwere 67 2:13.98 7 6 6 5
Thomas Affourtit 28 2:13.20 6 7 7 5
Pupillen 1 meisjes
Naam Startnr 900 meter Punten 1 Marathon Punten 3 Klassement
Bo Hoogvorst 512 1:46.37 0,9 1 0,9 10,1
Keira Vissenberg 49 1:52.78 2 2 2 9
Fleur Alkemade 46 1:53.61 3 4 4 8
Danique Verhoeve 41 1:57.02 4 3 3 8
Marjolein Ooms 35 1:58.78 5 6 6 6
River van Staveren 80 2:11.48 7 5 5 5
Lotte Elbers 90 2:05.58 6 7 7 4
Nouschka Steenks 64 2:17.53 8 8 8 3
Katie Kinkel 51 2:24.53 9 9 9 2
kadetten heren
Naam Startnr 900 meter Punten 1 Marathon Punten 3 Klassement
Sem Spruit 377 1:36.10 0,9 1 0,9 10,1
Rick Loos 56 1:42.04 2 3 3 9
Tiemen Haaring 29 1.42.64 4 2 2 8
Aidan Verhoeve 1 1:42.42 3 4 4 7
Matthijs Wijk 129 1:42.95 5 6 6 6
Tom Loos 527 1:44.27 7 7 7 5
Liam Dias d'Ullois 27 1:46.00 10 5 5 4
Markus Koeleman 308 1:44.12 6 10 10 3
Koen Bocxe 47 1:45.04 8 8 8 3
Koen van Dissel 110 1:45.09 9 11 11 1
Niels Pennings 147 1:46.56 11 9 9 1
Kyenno Fredrikze 69 1:58.30 13 12 12 1
Jurre van Kleef 120 1.51.97 12 13 13 1
kadetten dames
Naam Startnr 900 meter Punten 1 Marathon Punten 3 Klassement
Amber van der Meijden 317 1.32.81 0,9 1 0,9 10,1
Ellis van Giesbergen 22 1:44.24 2 2 2 9
Juul van der Zwaan 508 1:49.75 3 3 3 8
Susanna van der Lee 44 2:00.51 4 4 4 7
Annebel Meeuwissen 61 2:00.91 5 5 5 6
Annik Brouwer 72 2:02.00 6 6 6 5
Junioren B heren
Naam Startnr 900 meter Punten 1 Marathon Punten 3 Klassement
Joes van Deursen 95 1:24.81 0,9 2 2 10,1
Ruben Verkerk 61 1:25.20 3 1 0,9 9
Mathijs Molenaar 169 1:25.04 2 3 3 8
Maarten Pennings 146 1:57.87 4 4 4 7
Junioren B dames
Naam Startnr 900 meter Punten 1 Marathon Punten 3 Klassement
Feline van Klink 599 1:40.80 0,9 1 0,9 10,1
Vera op den Brouw 589 1:42.16 2 2 2 9
Tessa Zegers 105 1:47.92 4 3 3 8
Famke Hogenboom 68 1:46.20 3 5 5 7
Marinda Nederhoff 41 1:56.46 5 4 4 6
Junioren A heren
Naam Startnr 900 meter Punten 1 Marathon Punten 3 Klassement
Peter van Vugt 88 1 0,9 1 0,9 10,1
Junioren A dames
Naam Startnr 900 meter Punten 1 Marathon Punten 3 Klassement
Anouk Obdam 57 1 0,9 1 0,9 10,1