Uitslag Jan van der Hoorn jeugd inline skate competitie Leiderdorp 4-07-2014

start
nr
Onderdeel: 300 inline marathon Totaal plaats punten
voornaam achternaam m/v categorie tijd plaats plaats plaats plaatsen wedstrijd circuit
Pupillen 4 dames
54 Angel van Daleman v pup4 43.27 1 1 1 3 1 31
29 Stefanie Koot v pup4 55.55 2 2 2 6 2 27
76 Fiene Noz v pup4 58.28 3 3 3 9 3 25
Pupillen 3 dames
5 Lieke Hoogendoorn v pup3 43.06 2 1 1 4 1 31
Pupillen 3 heren
73 Sam Noordergraaf m pup3 36.42 1 1 1 3 1 31
195 Tim Verdel m pup3 40.78 2 2 2 6 2 27
9 Ward Dielissen m pup3 44.85 3 3 3 9 3 25
68 Maarten Pennings m pup3 50.12 4 4 4 12 4 23
Pupillen 2 dames
72 Nikki Noordergraaf v pup2 36.27 2 1 1 4 1 31
177 Patricia Koot v pup2 35.56 1 3 2 6 2 27
22 Floortje Janssen v pup2 37.32 4 2 3 9 3 25
4 Chloé Hoogendoorn v pup2 36.30 3 4 4 11 4 23
77 Emma Noz v pup2 37.50 5 5 5 15 5 21
70 Anna Eijsackers v pup2 38.16 6 6 6 18 6 19
57 Anouk Obdam v pup2 39.14 7 7 8 22 7 17
49 Tinka van vliet v pup2 41.52 8 8 7 23 8 15
91 Noa Schaeffer v pup2 46.84 10 9 9 28 9 13
90 Brit Schaeffer v pup2 45.75 9 10 10 29 10 11
Pupillen 2 heren
7 Luuk Hoogeveen m pup2 34.78 1 1 2 4 1 31
43 Joshua Lammers m pup2 35.84 2 2 3 7 2 27
32 Peter Vugt van m pup2 36.58 3 5 1 9 3 25
83 Ruben Verkerk m pup2 40.59 5 3 5 13 4 23
6 Ivar Adriaansen m pup2 38.43 4 6 4 14 5 21
52 Cas Duivenvoorden m pup2 42.50 7 4 6 17 6 19
84 Thijs Verhaar m pup2 45.97 8 7 7 22 7 17
66 Jarno Huls m pup2 46.71 9 8 8 25 8 15
39 Niels Vleugel m pup2 42.19 6 5 99 110 9 13
Pupillen 1 dames
246 Savannah Audier v pup1 31.07 1 1 1 3 1 31
25 Tessa Veltman v pup1 32.63 2 2 2 6 2 27
55 Luna Daleman v pup1 34.46 3 3 3 9 3 25
63 Eveline Jong de v pup1 36.69 4 4 4 12 4 23
Pupillen 1 heren
64 Daan Spruit m pup1 31.21 1 1 1 3 1 31
2 Stan Springer m pup1 32.49 2 2 2 6 2 27
103 Danny Verdel m pup1 34.13 3 3 3 9 3 25
53 Colin Duivenvoorden m pup1 35.09 4 4 4 12 4 23
80 Koen Vliet van m pup1 38.07 5 5 5 15 5 21
Kadetten dames
8 Esmee Plas, van der v kadet 32.60 1 1 2 1 31
50 Olin Verhoog v kadet 33.81 2 2 4 2 27
20 Evelieke Kool v kadet 35.61 3 3 6 3 25
36 Shantalla Möllers v kadet 37.87 4 4 8 4 23
Kadetten heren
12 Steef Gelderen van m kadet 32.67 1 1 2 1 31
75 David Eijsackers m kadet 33.01 2 2 4 2 27
28 Douwe Boonstra m kadet 33.47 3 3 6 3 25
Junioren B dames
56 Joline Boere v junB 33.42 1 1 2 1 31
35 Joyce Möllers v junB 35.12 2 2 4 2 27
Junioren B heren
157 Quint Huyers m junB 27.76 1 1 2 1 31
46 Joram Verkerk m junB 31.53 2 2 4 2 27
38 Dik Geest vd m junB 55.99 3 3 6 3 25
Junioren A dames
14 Maya Ouwehand v junA 34.69 2 1 3 1 31
414 Madelon Reijne v junA 32.98 1 2 3 2 27
3 Lisanne Jong de v junA 34.97 3 3 6 3 25
Junioren A heren
152 Oliver Kersten m junA 28.96 1 1 2 1 31
48 Niels Jansen m junA 31.01 2 2 4 2 27